Afrodita šampon za kosu Kopriva & Pantenol

Afrodita šampon za kosu Kopriva & Pantenol
Kvalitet
Cena
Pakovanje
Srednja ocena autora sa koeficijentima:
Kompanija:
Afrodita
Linija:
Afrodita
Naziv:
Šampon za kosu Kopriva & Pantenol
Cena:
350 din - 3 eura
Zapremina:
1L
Web:
Autor Recenzije:
Izeta
Datum:
20th August 2012

Vrlo kvalitetan šampon, po pristupačnoj ceni, definitivno preporučujem.

Sastojci:
Glavni aktivni sastojci: ekstrakt koprive i pantenol
Pozitivno
Negativno
  • kvalitetan
  • povoljna cena
  • dobar protiv peruti
  • lepo miriše
  • boca je malo nezgrapna

Afrodita šampon za kosu s mirisom koprive, namenjen za masnu kosu, je fantastičan. Upakovan u platičnim bocama zapremine 1l, sa preklopnim zatvaračem.

Šampon uopšte nije skup i dostupan je po ceni od nekih 3 eura, što je izuzetno povoljno s obzirom na količinu i kvalitet. Može se kupiti u većini drogerija i supermarketa. Pomaže i kod problema sa peruti, te nakon nekoliko sedmica u potpunosti uklanja ovaj neugodni problem. Šampon ima izuzetno prijatan miris i kosa je posle njega veoma mekana i mirišljava. Takođe, posle pranja kose ovim šamponom uopšte nije potrebno dodatno stavljati neke maske na kosu, jer se posle šampona kosa zaista lako češlja. Takođe, šampon je dostupan i u nekim drugim varijantama, sa nekim drugim mirisima, namenama i slično.

Po mom mišljenju proizvod nema niti jednu negativnu karakteristiku, osim što je možda boca malo nezgrapna i s obzirom na veličinu lako klizi iz ruke.

NAPOMENA: Recenzija predstavlja subjektivnu ocenu proizvoda od strane autora recenzije, pa predlažemo aktivno učešće čitalaca u ocenjivanju kako bi se stekao što realniji utisak. Recenzija predstavlja ocenu za samo jedan proizvod, a ne za celu liniju proizvoda navedenog proizvođača. Ukoliko želite da napišete recenziju, popunite ovaj formular.

avatar

Izeta - gost na Kremašici

Izeta
je autor teksta: Afrodita šampon za kosu Kopriva & Pantenol

3 komentara na “Afrodita šampon za kosu Kopriva & Pantenol”

  • avatar
    
    deni:

    Šampon je odličan,ja sam farbana plavuša i koristim ga ponekad jer hoće malo da isuši kosu ( bar moju farbanu) ako bih ga stalno koristila.
    To da netreba regenerator posle njega nebih se složila uopšte ,bar kod mene to neide a pogotovu sa litarskim šamponom,znači posle njega obavezno ide maska i sve bude ok.
    Dobar je jer pospešuje i rast kose tako da mogu reći da sam jako zadovoljna ovim šamponom.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +4 (from 4 votes)
  • avatar
    
    sonja:

    Sampon jeste dobar samo se ne bih slozila da je kosa posle njega mekana i da se lako ceslja ;) tj moja je mekana posle svakog sampona i meni ne treba nikad regenerator i ovaj sampon mi odgovara bas zato sto ucini da moja kosa izgleda bujnije iako je veoma tanka inace, ali za prosecnu kosu je ipak potreban regenarator…

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +3 (from 3 votes)
  • avatar
    
    vera:

    sampon je dobar, kao i svi samponi od koprive. to su samponi pravljeni po onom oldskul receptu, samponi koje su koristile nase mame/bake i nemaju sve te moderne dodatke koje kosu teraju da bude zavisna. uz njega, medjutim, mora regenerato. nekad koristim isto onaj odlskul najobicniji zuti, ali cesce umesto regeneratora stavim stillovo pakovanje med&cokolada. mislim da je to dobitna, kombinacija i za kosu i za budzet.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +3 (from 3 votes)

Ocena korisnika

VN:F [1.9.22_1171]
Kvalitet
Cena
Pakovanje
Rating: 8.6/10 (3 votes cast)

Ostavi komentar

*

Poslednji komentari
CACHED !!!